ANDŽEJA GRAUDA BUNGU SKOLA

PAR ANDŽEJU GRAUDU

Bungu skolas dibinātājs ir Andžejs Grauds, kurš ir viens no populārākajiem Latvijas bundziniekiem un mūziķiem

Kurš jau vairāk nekā 15 gadus darbojas ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, mācot tiem bungu spēles prasmes, iedvesmojot un radot daudz un dažādus bundzinieku pasākumus un projektus.

Andžejs spēlējis un piedalījies ierakstos ar lielāko daļu Latvijas un Baltijas populāro mūziķu. Piedalījies koncertūrēs neskaitāmās Eiropas valstīs, ASV, Afganistānā un Skandināvijā. Saņēmis 2 reizes Latvijas valsts apbalvojumus.

Jau kopš 2015. gada Andžejs ir idejas autors un organizators Baltijas bundzinieku samitam – lielākajam bundzinieku pasākumam Ziemeļeiropā, kas 2018. gadā saņēmis balvu “Labākais Latvijas simtgades lielais pasākums Rīgā”, kā arī izpelnījies starptautisku uzmanību un atzinību.