Informējam, ka 2019./2020. mācību gadā mainās apmaksas kārtība ANDŽEJA GRAUDA BUNGU SKOLĀ!

Pirmā izmēģinājuma nodarbība bezmaksas!

Turpmāk bungu individuālajām un grupu nodarbībām RĪGĀ, ĀDAŽOS, MĀRUPĒ, SIGULDĀ, JELGAVĀ un OGRĒ piemērots abonements.

Cenas

• INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS 65,-EUR mēnesī
    Vairāk info
    • Abonementa maksā ietilpst 4 nodarbības. Ja mēnesī iekrīt 5 nodarbības, par to NAV jāpiemaksā. Iepriekšējo 64 eur vai 80 eur vietā Jūs maksājat visu mācību gadu 65,-eur mēnesī.
    • Ja slimojat vairāk kā pusi vai visu mēnesi, tad Jums jāmaksā puse no abonementa maksas – 32,50 eur, kas garantē un saglabā vietu uz nodarbībām.
    • Ja nodarbības atceltas skolas vai pasniedzēju dēļ, tad nodarbības tiek atstrādātas.
  • INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS PIE AUDZĒKŅA MĀJĀS 120,-EUR mēnesī
    Vairāk info
    • Abonementa maksā ietilpst 4 nodarbības mēnesī pie audzēkņa mājās. Ja mēnesī iekrīt 5 nodarbības, par to NAV jāpiemaksā.
    • Nepieciešams savs bungu komplekts.
    • Ja slimojat vairāk kā pusi vai visu mēnesi, tad Jums jāmaksā puse no abonementa maksas – 60,- eur, kas garantē un saglabā vietu uz nodarbībām.
  • INDIVIDUĀLĀS DUBULTĀS NODARBĪBAS 55,-EUR mēnesī
    Vairāk info
    • Abonementa maksā ietilpst 4 nodarbības. Ja mēnesī iekrīt 5 nodarbības, par to NAV jāpiemaksā. Iepriekšējo 56 eur vai 70 eur vietā Jūs maksājat visu mācību gadu 55,-eur mēnesī.
    • Ja slimojat vairāk kā pusi vai visu mēnesi, tad Jums jāmaksā puse no abonementa maksas – 27,50 eur, kas garantē un saglabā vietu uz nodarbībām.
  • GRUPU NODARBĪBAS 50,-EUR mēnesī
    Vairāk info
    • Abonementa maksā ietilpst 4 nodarbības. Ja mēnesī iekrīt 5 nodarbības, par to NAV jāpiemaksā. Iepriekšējo 48 eur vai 60 eur vietā Jūs maksājat visu mācību gadu 50,-eur mēnesī.
    • Ja slimojat vairāk kā pusi vai visu mēnesi, tad Jums jāmaksā puse no abonementa maksas – 25 eur, kas garantē un saglabā vietu uz nodarbībām.

Dāvanu kartes piedāvājums:

• Vienreizējā individuālā bungu komplekta nodarbība - 20 eur (1 x 45 min) , vienreizējs abonoments - 75 eur (4 x 45min) Vairāk info
    "Nodarbība notiek kopā ar profesionālu pasniedzēju. Vienas norbības laikā iespējams apgūt 1-3 pamatritmus un iegūt vispārēju priekštatu par bungām. Lieliska iespēja tiem, kas sapņo reiz pamēģināt piesēsties pie īsta bungu komplekta. Laiki saskaņojami pa tālr."
  • Vienreizējā grupu bungu nodarbība (3-6.gadi) - 15 eur (1 x 45 min) , vienreizējs abonoments - 60 eur (4 x 45min) Vairāk info
    "Gandrīz katra bērna sapnis ir spēlēt bungas - šī ir lieliska iespēja šo sapni piepildīt. Nodarbības laikā bērnam ir iespēja saprast kas ir bungas un kā tās jāspēlē. Nodarbību vada profesionāls un jautrs bungu pasniedzējs. Laiki saskaņojami pa tālr."
  • Vienreizēja Āfrikāņu un Afro Cuban sitaminstrumentu nodarbība - 20 eur (1 x 45 min) , vienreizējs abonoments - 75 eur (4 x 45min)Vienreizēja Āfrikāņu un Afro Cuban sitaminstrumentu nodarbība - 17.50 eur (1 x 45 min) Vairāk info
    "Nodarbība, kuras laikā iespēja iemācīties āfrikāņu, latīņamerikāņu sitaminstrumentu - džambas, congas, bongo, timbales u.c. pamatus profesionāla perkusionista, pasniedzēja vadībā. Laiki saskaņojami pa tālr."

JA NODARBĪBAS TIEK UZSĀKTAS LĪDZ 15. DATUMAM, TAD JĀIEGĀDĀJAS PILNAIS ABONEMENTS, JA PĒC 15. DATUMA TAD PIEMĒROJAS ABONEMENTA PUSE NO CENAS!

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā “Andžeja Grauda bungu skola” telpās darba dienās un sestdienās no 11:00 līdz 21:00

Fill out my online form.